DIETA SPORTOWA FIT

Dostępne kaloryczności

1800 kcal / 2000 kcal

Opis diety

Fit catering to optymalnie zbilansowana dieta,  idealna podczas uśrednionego wysiłku fizycznego. Dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie i regularnie uprawiającym sport. Fit catering dostarcza niezbędnych składników organizmowi, zwiększając tym samym wydolność organizmu. Czym się wyróżnia z pośród innych diet:

  • bogaty w białko oraz w węglowodany złożone takie jak np.: produkty zbożowe pełnoziarniste oraz gruboziarniste kasze, uzupełniony w tłuszcze nienasycone takie jak np.: ziarna, nasiona, orzechy
    czy oleje roślinne
  • dieta zbilansowana i skomponowana w taki sposób, aby dawał uczucie sytości, przy jednoczesnym odczuciu lekkości
  • fit catering to dieta składająca się z 5 posiłków dziennie
  • program dietetyczny przygotowany w 2 wariantach kalorycznych: 1800 kcal/ 2000 kcal
  • co tydzień przygotowujemy nowe menu

od 62,00 zł

Zamów lub skontaktuj się z naszym dietetykiem + 48 730 730 403

Fit Catering – przykładowe menu:

Fit Catering to zbilansowana dieta pudełkowa bogata w smaki i składniki odżywcze. Poniżej przykładowe menu:
śniadanie: owsianka z jagodami i bakaliami, II śniadanie: zupa z jarmużu i zielonego groszku z jogurtem naturalnym, obiad: kurczak balsamico z pieczonymi batatami i surówką z ogórka, podwieczorek: kremowy serek z musem brzoskwiniowym i musli, kolacja: sałatka z tuńczyka, ryżu i warzyw.

Aktualne menu znajdziesz TUTAJ!

Przygotowanie i serwowanie:

Oferowana przez nas dieta pudełkowa, to różnorodne posiłki, które przygotowujemy każdego dnia z myślą o Tobie.  Bazują one na bogactwie i różnorodności składników. Nasz fit catering jest łatwy do zabrania ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Pakowany w trwałą, funkcjonalną i elegancką torbę. Dietetyczne posiłki są gotowe do jedzenia na ciepło lub na zimno.  Informacja na ten temat umieszczona jest na każdym posiłku. Kaloryczność posiłku, nazwa diety, zawarte w danej porcji składniki odżywcze, wartości energetyczne, zawarte w posiłku alergeny , wyszczególnione są na etykietach umieszczonych na opakowaniach.

Dostawa:

Fit catering dostarczany jest codziennie, z wyjątkiem niedziel. Posiłek na sobotę i niedzielę dostarczany jest w sobotę. Posiłki czekają rano pod Twoimi drzwiami lub innym miejscu przez Ciebie wskazanym podczas składania zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z Diety Sportowej Siła?

Uprawiasz sporty, biegasz, jeździsz na rowerze, tańczysz czy uprawiasz fitness, to idealna propozycja dla Ciebie. Nasza dieta przygotowana jest z myślą o osobach fit. Jest idealnie dopasowana do sportowego trybu życia. Jeśli potrzebujesz diety o wyższej kaloryczności zapraszamy do Diety Sportowej Siła.

Dlaczego warto nam zaufać? Każdego dnia przygotowujemy posiłki również dla najmłodszych. Sami uprawiamy na co dzień sport, więc tematyka sportu nie jest nam obca. Posiadamy przestrzenną kuchnię, z nowoczesnym sprzętem oraz spełniamy wymagane normy bezpieczeństwa, ponieważ przygotowujemy również posiłki dla dzieci.

Jesteśmy wiarygodnym zespołem zakręconych kulinarnie kreatorów. Dołącz do nas i ciesz się naszymi posiłkami.

Zapraszamy,

Zespół Mr & Mrs Fit
Catering Dietetyczny Sportowy

 

Zamów lub skontaktuj się z naszym dietetykiem + 48 730 730 403