DIETA PUDEŁKOWA – dla kogo i dlaczego?

PUDEŁKOWE SZALEŃSTWO

Dieta pudełkowa, a cóż to takiego? To idealnie zbilansowana dieta o określonej kaloryczności dedykowana osobom dla których zdrowe odżywianie ma znaczenia.

Często spotykamy się z opinią, że dieta pudełkowa, to dieta dla osób, które chcą tylko obniżyć swoją wagę. Oczywiście tak jest, ale nie tylko. Dieta pudełkowa to również świetne rozwiązanie dla osób które, chcą utrzymać obecną sylwetkę, czy po prostu dostarczyć swojemu organizmowi dobrze zbilansowane składniki odżywcze. Naszymi Klientami zazwyczaj są wymagające osoby, które nie mają czasu lub umiejętności, na przygotowanie regularnych posiłków.

Na rynku warszawskim jest wiele firm oferujących dietę pudełkową  w wielu wariantach i przeznaczoną dla różnych osób.

My skupiliśmy się głównie na diecie pudełkowej:

    • dedykowanej osobom, które się odchudzają
    • które chcą zachować obecną sylwetkę
    • które nie jedzące mięsa, ani produktów zwierzęco pochodnych, czyli są na diecie wegańskiej opartej w 100% na składnikach pochodzenia roślinnego
    • dedykowanej osobom uprawiającym sport dla przyjemności i dobrego samopoczucia
    • oraz dla osób uprawiających sport w bardziej ekstremalnej wersji.

 

DLACZEGO WARTO SPRÓBOWAĆ DIETY PUDEŁKOWEJ?

Każdy posiłek zaplanowany jest i przygotowywany od samego początku pod okiem specjalistów. Nasza dietetyk tworząc przepisy bierze pod uwagę kaloryczność diety, składniki odżywcze, które dostarczają  naszemu organizmowi  witamin i składników mineralnych. Nasi kucharze dbają o smak i odpowiednią obróbkę termiczną, aby składniki zachowały jak najwięcej ważnych dla naszego organizmu witamin. Przygotowanie diety pudełkowej to nie tylko ładnie podane posiłki, ale wiedza, zaangażowanie i doświadczenie.

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu +48 730 730 403